Gönüllü Olmak Zorunlu Olmadan Sorumlu Olmaktır
27 Aralık 2017 16:27

Mutlu bir yüreğin hayali ile başladı her şey…

Çocuklara, özellikle de hasta olan çocuklara ve ailelerine destek olmak istedik 

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Onkoloji Bölümü’nde tedavi gören çocuklarımızı mutlu etmek adına; başta Fakültemizin, Sosyal Bilimler Enstitüsünün, Hukuk Fakültesinin,  Bankacılık ve Sigortacılık Yüksek Okulunun, Fakültemizden emekli olan Akademik ve İdari Personelimizin, öğrenimine devam eden ve mezun olan duyarlı öğrencilerimizin destekleriyle büyüyen, Sosyal Medya Aracılığıyla her geçen gün Türkiye geneline yayılarak Değerli Dostlarımızın katkı ve katılımlarıyla çığ gibi artan hediyelerimizi, 25 Aralık 2017 tarihinde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 75. Yıl Konferans Salonun’da düzenlenen yeni yıl etkinliğinin ardından tedavi gören meleklerimize ulaştırdık.

Bu yola çıkarken ellerine ve yüzlerine dokunamasak da kalplerine dokunmak, daha çok cana destek olmak istedik. Bir avuç sevgi, bir avuç umut, duyarlı dostlar, güzel dönüşler, yürekten gelen güzel hediyeler….  Hayal ettiğimizin çok ötesinde güzel şeyler oldu ve bunun neticesinde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne destek olmak için çıktığımız bu yolda duyarlı destekçilerimizin paha biçilemez katılımlarıyla daha çok kalbe dokunma fırsatı bulduk.  Hediyelerimiz hastanemiz dışında Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine de gönderdik.

Sosyal sorumluluk bilincini geliştirmemize katkı sağlaması açısından ilkini gerçekleştirdiğimiz bu faaliyetin düzenli olarak bundan sonra tekrar edilmesi hevesindeyiz.

Gönül ailemizin büyüyerek sevgi dolu miniklere desteklerinin devamını bundan sonra da temenni ediyoruz.

Bizi  bu yolda yalnız bırakmayan destekleri ile daha güçlü, daha duyarlı ve daha umutlu olmamıza vesile olan tüm duyarlı dostlarımıza yürekten sonsuz teşekkür ediyoruz. 

Fotograflar için lütfen tıklayınız.